Travel

راهنمای سفر کارشناسی شده برای تور شمال ویتنام

آیا می دانستید ویتنام شگفت آور 1650 کیلومتر طول دارد؟ این فاصله حماسی به این معنی است که بیشتر مسافران با تعطیلات 2 هفته ای باید با دقت به جایی که می خواهند بازدید کنند و چگونه آنها می خواهند اطراف را انتخاب کنند. در حالی که وسوسه است همه را ببیند، بازدید از مقصد کمتر، معمولا یک تجربه بسیار آرامش بخش و همه جانبه است. در واقع، انتخاب فقط یک منطقه از ویتنام کمک خواهد کرد که کاهش زمان سفر و به شما زمان بیشتری برای خیساندن در سحر و جادو متمایز از هر مکان کمک کند.

به عنوان مردم محلی و مهاجرانی که در هانوی زندگی می کنند، ما یک نقطه نرم برای شمال و همه ی آن ها را داریم. امروز ما می خواهیم این را با شما در راهنمای سفر شمالی ویتنام به شما به اشتراک بگذاریم!

راهنمای سفر کارشناسی شده برای تور شمال ویتنام

 بر اساس خودتان در شمال ویتنام وعده های ماجراجویی و فرهنگی را به اندازه ی برابر می گذارید. تصور کنید که کوه ها و مناطق برنج تا آنجا که چشم می تواند و کافه ها و خانه های محلی را پس از گذراندن کاوش در پناهگاه ببیند

سفر خود را در پایتخت جذاب و جذاب آغاز کنید. چرخش در پشت Vespa برای دیدن شهر برجسته و تجربه زندگی به عنوان محلی، و خیابان ها را در شب به منظور نمونه غذاهای جهان مشهور ویتنام را ببینید.

هانوی محل خوبی برای تحصیل در گذشته کشور است با بازدید از مجتمع مغولۀ هوشی مین، موزه ملی و موزه تاریخ نظامی. پس از آن میتوانید با سفر به موزه علمیه به آرایش قومی متنوع کشور شیرجه بزنید. این شما را برای سفر خود به شمال بیشتر به روستاهای 50+ اقلیت که خانه ویتنام را پیدا کرده اند، تنظیم می کند.

 دو تا از نکات مهم ویتنام شمالی عبارتند از Sapa و Halong Bay، و به دلایل بسیار متفاوت. برای رسیدن به دوز ماجراجویی، رفتن به روستاهای دور افتاده در تپه ها و رسیدن به مردم محلی با فرهنگ ها، زبان ها و لباس های سنتی که به نظر می رسد دنیای دور از کافه ها و کوه های هانوی و مراکز خرید مدرن است، سر به Sapa بروید.
از کوه های شمال، به خط ساحلی بروید تا یکی از شگفت انگیز ترین طبیعت جهان در خلیج Halong را ببینید. کروز در میان هزاران جزیره آهکی پوشیده از جنگل بر روی یک قایق بی ارزش لوکس و در فضای آرام با کوکتل در دست قرار دهید.

توصیه می کنیم 2 روز در هانوی صرف کنید، قطار شبانه روزی لوکس را برای 2 شب در Sapa و سپس از طریق هانوی به شهر هالونگ برای دو شب کروز در خلیج با شکوه هالونگ بفرستید.
سپس، اگر بخواهید کمی از مسیر ضرب و شتم در شمال ویتنام بیرون بیائید، توصیه می کنیم یک سفر دو روزه به مسی چائو یا نین بینه یا هر دو زمانیکه اجازه می دهد.

قبل از رفتن به شمال به ساپا، مای Chau را در غرب ببینید و پاهای برنج سبز بی پایان و روستاهای زیبا و آرام از مردم سفید تایلندی را پیدا کنید. از خلیج Halong شما می توانید به جنوب به Ninh Binh سر می روید اگر شما مایل به چشم انداز حماسی بیشتر از تشکل های قوی کارست؛ این بار در میان زمین های روستایی روستایی و بوفالو شیرده.
از هانوی و یا از نین بینه، پس از آن میتوانید یک قطار شبانه را به جنوب به دونگ هوئی ببرید که در آنجا به پارک ملی فونگ ناها منتقل میشوید و در آنجا به بزرگترین غار دنیا میروید. در حالی که غار Son Doong نیاز به زمان کافی برای یک هفته سفر طولانی دارد، شما می توانید بسیاری از غارهای زیبای دیگر را در یک سفر دو شب ببینید. غار بهشت و غار تاریکی برخی از موارد مورد علاقه ما هستند.

با تعداد انگشت شماری از قطارهای یک شبه و بدون سر و صدا از طریق هر مکان، این ایده برنامه سفر حدود 12 شب است. همیشه مهم است که اتاق اضافی را برای خرابی خراب کنید، مخصوصا اگر بخواهید تورها و فعالیتهای زیادی را انجام دهید.
اگر بخواهید حتی بیشتر از مسیر ضرب و شتم بروید، می توانید برای طبیعت زیبا در طبیعت شمالی ویتنام، به طبیعت رزرو Pu Luong بروید، نزدیک به مای چاو یا پارک ملی Ba Be، به طور مستقیم در شمال هانوی. برای کسانی که مایل به ماجراجویی حتی بیشتر هستند، سفر کوه های با شکوه Ha Giang و آبشارها در مرز چین سفرهای طول عمر است.

یا اگر مایل هستید که به جنوب بیشتر برسید، Hue و Hoi An / Danang دارای اتصالات هوایی سریع و ارزان با هانوی هستند.

ما امیدواریم که این مینی راهنمای به شما ایده هایی داده است که کدام مناطق ویتنام شمالی برای شما مناسب است. اما همچنین به یاد داشته باشید که تور ویتنام رو از ما بخواهید!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s