Travel

شش دلیل برای سفر به ویتنام با خانواده

من برای بیش از یک دهه تورهای ویتنام را هدایت کرده ام و کشور هرگز من را ناراحت نمی کند. هر زمان که چیزی غیرمنتظره یا رمان اتفاق می افتد، من همیشه در هر زمان به همان فکر می اندیشم: در مورد مقصد نیست، این سفر است که باعث می شود هر سفر به یاد ماندنی باشد.

 در اینجا برخی از دلایل من (به قولی بی قید و شرط) دلیل اینکه سفر در ویتنام فقط با کل خانواده بهتر است.

بچه های شما همراه با مردم محلی خواهند شد

 سن متوسط در ویتنام بسیار جوان است: فقط 30 ساله است که به تنهای انرژی، وحشیگری و ارواح مردمی تبدیل می شود. شما می توانید در هنگام سفر از طریق شهرها و روستاها به کودکان و خانواده های محلی سلام کنید و یا در حین رفت و آمد روزانه خود در کنار دانش آموزان سفر کنید. فقط “سلام”، موج و لبخند دوستانه همه چیز شما نیاز دارید.

 کودکان و نوجوانان ویتنامی خیلی صمیمی هستند

 فرهنگ ویتنام عمیقا در ارزشهای خانوادگی ریشه دارد. در ابتدا در هر مکالمه، همیشه از آتش سریع پرسید: آیا ازدواج کرده اید؟ بچه ها داشته باشند پدر و مادر زنده و خوب؟ مبارک، سالم، ثروتمند؟ عالی!
هنگامی که با فرزندانتان مسافرت می کنید، فقط به نظر می رسد که بهتر است. به علاوه، بچه های شما موضوع مهمی از مکالمه هستند، به ویژه اگر آنها کاری را زیبا یا خنده دار انجام می دهند.

سفر به ویتنام را تجریه کنید با خانواده

اسپوتنیت در ویتنام فراوان است، و بچه ها بر روی تصادف و لحظات غیر منتظره رشد می کنند. اطمینان حاصل کنید که در سفرتان، مراسم بزرگ و چیزهای شگفت انگیز زیادی رخ خواهد داد. شما ممکن است قبل از عروسی دوچرخه سواری کنید و برای رقص دعوت کنید. شما ممکن است یک میدان از کودکان در حال بازی فوتبال را بگذرانید و برای پیوستن دعوت کنید. شما حتی ممکن است در آخرین لحظه به یک گروه تای چی بپیوندید، همه به لطف آنهایی که کمی هستند.

شما می توانید کودک درونی خود را نیز تحسین کنید

 راهنماهای شما حوادث سرگرم کننده را از مسابقات قایقرانی سبز به شکار آشغال در بازار گل تنظیم خواهد کرد. مسابقه قایق سبز چیست؟
این قایق های سبز با لک های بزرگ، حدود 5 فوت در قطر، به طور سنتی توسط ماهیگیران ساحلی مورد استفاده قرار می گیرند. در حالی که طراحی به اندازه کافی ساده به نظر می رسد، این کاملا آسان نیست که هدایت شود. من می توانم به شما بگویم که تجربه نشان می دهد که چهره ای بسیار باهوش و هشت گانه را به طور مستقیم به دست می اندازد. همانطور که آن را به معنای واقعی کلمه دور، uninitiated و unpracched فقط در محافل در زمانی که آنها برای اولین بار سعی می کنید – هیستریک برای تماشای!

هر کس غذاهای ویتنامی را دوست دارد

 به وضوح قرار داده، مواد غذایی ویتنامی عالی است. فراوانی سبزیجات تازه، گیاهان معطر و طعم های خوش طعم وجود دارد. دست خود را در ساخت یک ظرف چند ویتنامی در کلاس آشپزی با خانواده امتحان کنید و از خلاقیت های خوشمزه شگفت زده شوید!
اگر شما از نزدیک نگاه کنید، اثرات بی نظیر غذاهای فرانسوی را نیز خواهید یافت. باگت ها در هر گوشه ای فروخته می شود و کریستالی های خوب سخت نیست. برای مواد غذایی همجوشی ویتنامی و فرانسوی، مورد علاقه من است سنتی (از زمان استعمار) bánh mie ساندویچ، که ترکیبی از پر کردن ویتنامی، برش سرما و pâté در یک فرورفتگی فرانسوی فرانسوی.

دوچرخه سواری امن و فراوان یک قانون است، نه استثنا

 تعدادی از سالها پیش، به منظور ترویج زندگی روستایی به عنوان مخالف همه در حال حرکت به شهرهای بزرگ (وقوع غم انگیز رایج در کشورهای در حال توسعه)، ویتنامی رفت و بسیاری از مسیرهای روستایی روستایی را پر کرد – یک مزیت برای دوچرخه سواران.
بنابراین آماده شدن برای مسیرهای دوچرخه سواری زیبا در سراسر حومه، آماده شدن به شما از طریق برنج و زمینه های زیبا از گل لوتوس. این یک ترکیب جادویی برای دوچرخه سواری (و ایمن برای همه سنین!) و چیزی است که من هرگز از آن خسته نمی شوم.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s