Travel

تجربه های ضروری در سفر به ویتنام

سفر به ویتنام  به یک کشور پویا، تعجب آور و عجیب و غریب مثل چند نفر دیگر در جهان، یکی از جذاب ترین مقصد و متنوع به حداقل یک بار در زندگی بازدید می شود. و در اینجا ما ده تجربیات شما باید تجربه اگر سفر این کشور بزرگ آسیایی هستند

Woman Cycling in Vietnam

مرور در دلتای مکونگ: هوشی مین است که معمولا نقطه شروع برای کشتی های کروز پیمودن معروف دلتای مکونگ، که به ما اجازه از طریق این رودخانه باستانی رفتن و بازدید از بازار شناور آن است. این یک تجربه است که ما را قادر به دیدار غربی ها به راه های مختلف زندگی، تمرکز بر آب، یک عنصر ضروری در زندگی روزمره بسیاری از ویتنامی است.
بادبادک در ساحل Mui نئون: اگر ما می خواهیم برای فرار از سواحل شلوغ، مانند نها ترانگ، بهترین حرکت به این محاصره Surfer در دیگر، بسیار ساکت تر و کمتر شلوغ، که در آن ما می توانیم kitesurf تمرین ، تپه های شنی رفتن در یک حشره دار و یا به سادگی به خورشید احاطه شده توسط صلح و آرامش استراحت.
مشاهده Halong خلیج از جزیره : خلیج است که شاید جای ضروری در حروف بزرگ باید ببینید که اگر شما به ویتنام سفر می کند. چشم انداز آن تشکیل شده توسط هزاران نفر از جزایر سنگ آهک به شکل یک کارت پستال زیبا، هر چند ما تهوع آور در عکس، مستند و فیلم را دیده اند، ما شما را ترک کاملا شگفت زده به آن را تجربه در فرد است. گزینه های مختلف برای بازدید از خلیج وجود دارد اما اگر ما می خواهیم برای دسترسی به مناطق کمتر شلوغ مانند شبکه هکتار می توانید از جزیره کارشناسی گربه آمده است. هنگامی که وجود دارد توصیه می کنیم از گذراندن چند روز نه تنها بهره گیری از مناظر بلکه فعالیت هایی مانند غواصی و یا قایقرانی را و یا فقط به ما یک حمام آرامش بخش احاطه شده توسط یک محیط منحصر به فرد.
Vietnam091
بازدید از غارهای فونگ نها-تو که بنگ: میراث اعلام جهانی، پارک ملی فونگ نها-تو که بنگ بهشت ​​برای دوستداران طبیعت و غار شناسی است. در آن ما در جنگل های استوایی، قله سرگیجه و برخی از غارهای دیدنی و جذاب ترین در جهان، کلیساهای زیرزمینی واقعی است که تعجب بازدید کننده برای طول، رنگ و شکل طاقدیس از دست داد. در اینجا ما از غار قطع پسر Doong، یکی از بزرگترین در جهان، بهشت ​​غار، که می تواند با پای پیاده بازدید ببینید، و یا فونگ نها غار، تنها با قایق دیدنی.
سوار بر موتور سیکلت: همانطور که در بسیاری از کشورهای آسیایی، موتور سیکلت حمل و نقل برای برتری در ویتنام است. ما شما را تشویق به تجربه سوار شدن بر روی یکی از آنها، بسیار بزرگ در شهرستانها نیست، به عنوان ترافیک زیادی وجود دارد و می توان آن استرس زا، اما در مناطق کوهستانی خاص یا روستایی، به عنوان سنگ مرمر کوه و خرابه جنوب توده، که در آن هیچ ترافیک وجود دارد و جاده ها خوب وجود دارد. و اگر شما جرات آن را به خودتان رانندگی کنید، شما می توانید یک راننده استخدام و رفتن بسته.
لذت بردن از مناظر کوه Dalat: برای مشاهده مناظر و باغ های انگور از منطقه Dalat، مهد قهوه ویتنامی، در حالی که ما با عطر قهوه پر یک تجربه برای حواس است. در این منطقه ما نیز می تواند زیبا دریاچه ها، آبشارها و کارخانه ابریشم مراجعه کنید.
Vietnam-Dalat
خرید در شهر هوی آن: شناخته شده به عنوان ونیز در سفر به ویتنام ، توده شهرستان با جذابیت خاص که در آن ما می توانیم با قدم زدن از طریق خیابان های آن را شل کنید، با بهره گیری از معماری کنجکاو و متنوع خود را با ترکیب چینی، ژاپنی و است ویتنامی، ناهار یا شام در یکی از بسیاری از رستوران ها در شهر، خرید در بسیاری از مغازه ها هنر و صنعت خود و یا حتی ما را یک کت و شلوار طراحی شده است. میراث جهانی که هر چیزی نبود و واقع بسیار نزدیک به سواحل است که می تواند به راحتی با دوچرخه رسیده.
پا رمار بین کوه سنگ آهک از تام لور: شناخته شده به عنوان داخلی ها Halong، استان نینبین دروازه ورود به مناظر کوهستانی با شکوه است. حرکت پارو نگو دونگ رودخانه با پاهای خود را در قایق ها که برای آن طراحی شده: ما در تام لور، یک منطقه طبیعی منحصر به فرد که در آن شما می توانید یک تجربه کنجکاو لذت ببرید.
شود احاطه شده توسط هاله مرموز از Sapa: شمالی هانوی از Sapa یکدیگر را ملاقات کنیم، یکی از مناطق بومی ویتنام است. این شهرستان واقع بین کوه دارای جذابیت خاص و با یک هاله مرموز وقف به عنوان آن است که اغلب در غبار کفن و احاطه شده توسط تپه های سبز سرسبز. بهترین راه برای کشف این نقاط روشن است که پیاده روی و یا موتور، و حتی ما این فرصت را برای اجرا به یک عضو از یکی از قدیمی ترین گروه های قومی در جنوب شرقی آسیا را داشته باشد: همونگ.
Vietnam-Etnia-Hmong

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s